دانشنامه

چراغ خطی لاین

چراغ دیواری ال ای دی 12 وات فاین الکتریک FEC-4058

قیمت اصلی ۵۷۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۵۴۱,۵۰۰ تومان است.

چراغ دیواری ال ای دی 14 وات فاین الکتریک FEC-4010

قیمت اصلی ۴۸۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۵۶,۰۰۰ تومان است.

چراغ دیواری ال ای دی 36 وات فاین الکتریک FEC-4012

قیمت اصلی ۵۹۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۵۶۵,۲۵۰ تومان است.

چراغ دیواری ال ای دی 5 وات فاین الکتریک FEC-4076

قیمت اصلی ۳۷۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۵۶,۲۵۰ تومان است.
چراغ خطی لاین

چراغ خطی لاین

چراغ خطی لاین

روشنایی خطی چیست؟
روشنایی خطی به عنوان یک چراغ روشنایی خطی (در مقابل مربع یا گرد) تعریف می شود. این لامپ‌ها نوری طولانی دارند تا نور را در یک منطقه باریک‌تر نسبت به نورهای سنتی توزیع کنند. معمولاً این چراغ‌ها طول زیادی دارند و به صورت آویز از سقف، نصب روی دیوار یا سقف یا فرورفتگی در دیوار یا سقف نصب می‌شوند.
در گذشته چیزی به نام روشنایی خطی وجود نداشت. این امر نورپردازی برخی ساختمان ها و مناطق را دشوار می کرد. برخی از مناطقی که نورپردازی آنها بدون روشنایی خطی دشوارتر بود، فضاهای طولانی در خرده فروشی ها، انبارها و روشنایی ادارات بود. از نظر تاریخی، این فضاهای طولانی با لامپ های رشته ای بزرگ روشن می شدند که خروجی لومن چندان مفیدی را ارائه نمی کردند و یک سیاهه از نور هدر رفته را برای به دست آوردن پخش مورد نیاز تولید می کردند. روشنایی خطی برای اولین بار در ساختمان ها در حدود دهه 1950 در فضاهای صنعتی با استفاده از لوله های فلورسنت مشاهده شد. با رشد فناوری، بیشتر مورد استفاده قرار گرفت، که منجر به استفاده از نور خطی در بسیاری از کارگاه ها، فضاهای خرده فروشی و تجاری و همچنین گاراژهای خانگی شد. با افزایش تقاضا برای روشنایی خطی، تقاضا برای محصولی زیباتر با عملکرد بهتر نیز افزایش یافت. زمانی که روشنایی LED در اوایل دهه 2000 در دسترس قرار گرفت، شاهد جهش های بزرگی در روشنایی خطی بودیم. روشنایی خطی LED برای خطوط نور پیوسته بدون هیچ نقطه تاریکی (که قبلاً در جایی که یک لوله فلورسنت به پایان رسید و دیگری شروع شده بود) اجازه می داد. از زمان معرفی LED به روشنایی خطی، نوع محصول با پیشرفت های زیبایی شناختی و عملکردی که دائماً به دلیل تقاضای روزافزون هدایت می شود، از قدرتی به قوت خود افزایش یافته است. این روزها که به نور خطی نگاه می کنیم، گزینه های زیادی مانند مستقیم/غیر مستقیم، رنگ سفید قابل تنظیم، RGBW، کاهش نور روز و موارد دیگر در دسترس است. این ویژگی‌های خارق‌العاده که در لامپ‌های معماری خیره‌کننده بسته‌بندی شده‌اند، می‌توانند محصولاتی بی‌رقیب تولید کنند.
به دلیل کاربرد فراوان نور خطی یا لاین نوری در معماری مدرن، صنایع روشنایی نورانه اقدام به تولید انواع چراغ خطی لاین (چراغ لاینی) در طرح و اندازه نامحدود نموده است. چراغ خطی توکار مدل لاین در عرضهای 3.5 ، 6 و 9 سانتی متر به منظور روشنایی خطی و نورپردازی خطی انواع فضا، در طول های سفارشی و رنگ های متنوع تولید و عرضه می گردد. نور خطی دارای مزایا و کاربردهایی است که در ادامه به توضیح آن می پردازیم.
استفاده از نور خطی از به روز ترین روش های نورپردازی می باشد که علاوه بر افزودن به حس مدرنیته و سادگی محیط دارای تمامی مزایای دیگر چراغ های ال ای دی از جمله مصرف پایین، بازده بالا، ایمنی، کیفیت نور و طول عمر بالا نیز می باشد. به همین دلیل استفاده از چراغ خطی یا چراغ لاینی در معماری امروز، چه به منظور تامین نور اصلی و یا کاربری صرفا دکوراتیو افزایش پیدا کرده است. همچنین قابلیت تولید چراغ های خطی در اشکال مختلف و نامحدود به معماران و طراحان داخلی فرصت پیاده سازی طرح های خلاقانه را می دهد.

مشخصات فنی چراغ خطی

از ویژگی های مکانیکی چراغ خطی لاین یا لاینر، بدنه ی آلومینیومی اکسترودی با رنگ پودری الکترواستاتیک بوده و از دیفیوزر پلی کربنات شیری ضد UV در این چراغ ها استفاده شده است که پس از مدت زمان طولانی تغییر رنگ در دیفیوزر ایجاد نمی شود.

چرا روشنایی خطی؟

نورپردازی خطی به دلیل انعطاف پذیری، عملکرد عالی و جذابیت زیبایی شناختی به طور فزاینده ای محبوب شده است. انعطاف پذیری – روشنایی خطی را می توان تقریباً در هر نوع سقفی نصب کرد. شما می توانید به صورت سطحی، معلق، توکار و سقف شبکه ای نصب کنید. برخی از محصولات نورپردازی خطی طیفی از اشکال اتصال را در اشکال L گوشه یا T و اتصالات متقاطع ارائه می دهند. این اشکال اتصال همراه با طیف وسیعی از طول‌ها به طراحان نور اجازه می‌دهد تا طرح‌های واقعاً منحصربه‌فردی را با نورپردازی که می‌تواند متناسب با اتاق طراحی شود، ایجاد کنند. عملکرد - LED ها جهت دار هستند و نیاز به بازتابنده ها و دیفیوزرها را کاهش می دهند و کارایی را کاهش می دهند. زیبایی شناسی - اغلب داشتن عملکرد عالی کافی نیست. این باید با طراحی خیره کننده مطابقت داشته باشد. با این حال، LED Linear یک پیشنهاد بسیار قوی در آن بخش دارد زیرا نورپردازی خطی مقدار زیادی تطبیق پذیری را برای ایجاد طرح های منحصر به فرد و چشم نواز فراهم می کند. طرح‌های سفارشی با گوشه‌ها، مربع‌ها، خطوط بلند خطی، نور مستقیم/غیر مستقیم و رنگ‌های سفارشی RAL تنها تعدادی از گزینه‌های موجود هستند که LED Linear را به یک انتخاب آسان تبدیل می‌کنند. دمای رنگ - چراغ‌های خطی LED اغلب می‌توانند طیف وسیعی از دمای رنگ را ارائه دهند که برای پاسخگویی به محیط روشنایی انعطاف‌پذیر است. از سفید گرم تا سفید سرد می توان از دماهای مختلف برای ایجاد حال و هوا و فضا در یک فضا استفاده کرد. همچنین، نور خطی اغلب در رنگ سفید قابل تنظیم و نور تغییر رنگ RGBW موجود است - که با کنترل از راه دور یا کنترل دیواری کنترل می شود.(چراغ خطی لاین)

انواع روشنایی خطی چیست؟

نورپردازی خطی اکنون در گزینه های بسیار بیشتری نسبت به زمانی که سال ها پیش برای اولین بار معرفی شد در دسترس است. وقتی به نصب نگاه می کنیم، روشنایی خطی می تواند به صورت فرورفته، روی سطح یا معلق باشد. با توجه به رتبه بندی IP (محافظت از ورود)، بسیاری از محصولات حدود IP20 هستند، اما چراغ های روشنایی را در بازار خواهید یافت که دارای رتبه IP65 هستند (به این معنی که برای آشپزخانه، حمام و مکان هایی که آب وجود دارد مناسب هستند). اندازه نیز می تواند تا حد زیادی با روشنایی خطی متفاوت باشد. شما می توانید آویزهای تکی با نور خطی یا دویدن مداوم بیش از 50 متر داشته باشید. اینها می توانند به اندازه کافی بزرگ باشند که اتاق را روشن کنند یا نورهای خطی کوچکی را برای محیط یا روشنایی کار مانند نورپردازی زیر کابینت روشن کنند.
روشنایی خطی در کجا استفاده می شود؟(چراغ خطی لاین)
به دلیل انعطاف پذیری روشنایی خطی، محصولات در کاربردهای گسترده و فزاینده ای مورد استفاده قرار می گیرند. در گذشته، ما شاهد استفاده از نور خطی اغلب در فضاهای تجاری مانند خرده فروشی و ادارات بودیم، اما اکنون شاهد استفاده بیشتر و بیشتر از نور خطی در مدارس و حتی در مصارف خانگی برای روشنایی محیط هستیم.

هوشمند سازی چراغ خطی

هوشمند سازی چراغ خطی توسط یک سنسور سه گانه حضور، حرکت و تطبیق نور انجام می شود و برخی قابلیت های آن شامل موارد زیر می شود :

تنظیم خودکار نور محیط با در نظر گرفتن نور طبیعی موجود.
روشن شدن چراغ ها پس از تشخیص حضور افراد و ادامه روشنایی حتی بدون هرگونه حرکت.
خاموش شدن چراغ ها پس از ترک محیط با تعیین فاصله زمانی قابل تنظیم.
تنظیم میزان روشنایی مورد نیاز محیط بوسیله ریموت کنترل در بازه 150، 300 و 500 لوکس.
عملکرد مجزای چراغ ها در محیط بدون نیاز به هرگونه سیم کشی اضافه.
همچنین کلیه چراغ های خطی نورانه قابلیت اتصال به سیستم هوشمند با پروتکول دالی (dali) را نیز دارد. در این حالت می توان چراغ را از راه دور کنترل نمود و قابلیت دیم کردن، تعریف سناریو های مختلف از جمله کنفرانس، مهمان، تماشای تلویزیون، مطالعه و غیره توسط تلفن همراه را نیز دارا می باشد.(چراغ خطی لاین)

ایده های نورپردازی با چراغ خطی توکار

استفاده از چراغ خطی توکار در فضای نشیمن که علاوه بر ایجاد فضایی آرامش بخش و پخش نور یکنواخت، محیط را بزرگتر به نظر می رساند.
نصب چراغ خطی توکار بر روی دیوار و در امتداد چراغ های خطی سقف به زیبایی و مدرنیته کردن فضا کمک می کند.
استفاده از نور خطی توکار در فضای اداری با توجه به نوع معماری و چیدمان وسایل در اشکال هندسی مختلف مثلا مستطیل و یا L شکل.
استفاده از لاین نوری در لوور ها بر روی سقف و دیوار از ایده های معمارانه و خلاقانه نورپردازی خطی می باشد.
چراغ لاین توکار در فضا های اداری و تجاری بویژه در راهروها می تواند علاوه بر تامین نور به هدایت افراد به سمت مورد نظر کمک کند.

کاربرد نور خطی

بهره گیری از نور خطی سقف بوسیله چراغ های لاین توکار گستره ی وسیعی از کاربردها در فضاهای مسکونی، اداری، تجاری، آموزشی، اقامتگاهی، فروشگاه ها، هتل ها و غیره را در بر می گیرد و علاوه بر تامین نور اصلی فضاها تا ارتفاع 8 متر، جلوه ای مدرن به فضا می بخشند. همچنین استفاده از چراغ لاین بر روی دیوار به منظور نورپردازی دکوراتیو می باشد و شار نوری مناسب در این حالت تاثیر زیادی در کاهش خیرگی چراغ دارد.
نصب چراغ خطی و بررسی مزایای آن
چراغ های خطی یکی از محبوب ترین و پرکاربرد ترین چراغ ها در معماری و نورپردازی مدرن هستند. تنوع بسیار زیاد چراغ های خطی در ساخت، روش نصب چراغ خطی ، شار نوری و کیفیت نور باعث شده است که دانش چراغ های خطی توکار، روکار و آویز برای نورپردازی دیوار و سقف فضاهای مسکونی، اداری و تجاری از اهمیت بالایی برخوردار باشد.
از چراغ های خطی ال ای دی با IP بالا که برای فضای بیرونی و نما تا خطوط نور باریک زیر کابینت، از طول تا 70 متر تا 30 سانتی متر و از خطوط پیوسته تا اشکال مختلف هندسی مانند مربع، مستطیل و زوایای L شکل یا سفارشی برای دفتر کار، گالری، فروشگاه، خانه مدرن و غیره استفاده می شود.
در چراغ های خطی ال ای دی با تکنولوژی جدید از جمله چراغ های خطی ماژولار که قابلیت کنترل جزییات اجزای نور را دارند، بازدهی نور و تامین لوکس نوری کافی، کیفیت رنگ و سفارشی سازی بر اساس عناصر به کار رفته در معماری و طراحی داخلی بسیار پیشرفته تر شده است.(چراغ خطی لاین)
بنابراین می توانید نور خطی با کیفیتی در اشکال مختلف مانند خطوط پیوسته، مربع، مستطیل یا هر شکل هندسی دیگری داشته باشید. هنگام انجام انواع نورپردای ، این موضوع برگ برنده برای معماران و طراحان داخلی است زیرا علاوه بر تامین نور کافی، از نورهای خطی در تزئینات نیز استفاده می شود و زیبایی بصری فضا را دوچندان می کند.
در زیر در مورد تمامی جزئیات و آشنایی کامل از جمله نحوه نصب چراغ خطی، کیفیت نور، رنگ، طرح و نورپردازی با آنها صحبت می کنیم تا بتوانید بهترین نورپردازی خطی را برای فضای خود انتخاب کنید و از آنها آگاه باشید. آن را با نیازهای پروژه خود تطبیق دهید.
انواع چراغ های خطی بر اساس کاربرد
به طور کلی هر چراغی که منبع نور در آن به جای دایره یا مربع به صورت خطی بتابد، چراغ خطی یا چراغ لاین نامیده می شود. با توجه به این تعریف چراغ های خطی، حتی لامپ های رشته ای قدیمی نیز نور خطی محسوب می شوند. اما در اینجا ما فقط در مورد چراغ های خطی LED با فناوری های پیشرفته تر مانند چراغ های خطی مدولار صحبت می کنیم. نحوه نصب چراغ خطی به صورت توکار، روکار و آویز است که هر کدام به صورت جداگانه توضیح داده خواهد شد. استفاده از چراغ های خطی در فضاهای مختلف مانند ادارات، مجتمع های تجاری و یا حتی فضاهای مسکونی بسته به نوع نصب متفاوت است.

چراغ های خطی توکار

چراغ های خطی توکار یکی از کوچک ترین و زیباترین وسایل روشنایی هستند. با این چراغ ها تمام بدنه لامپ در داخل دیوار یا سقف قرار می گیرد و تنها یک دیفیوزر یا پوششی که نور کافی را تامین می کند در منبع نور دیده می شود. چراغ های خطی توکار به دو دسته لبه ‌دار و بدون لبه تقسیم می شوند و در انواع خطوط و اشکال هندسی قابل ساخت هستند.

چراغ خطی توکار لبه دار

در چراغ های خطی توکار لبه ‌دار، در اطراف دیفیوزر چراغ، لبه هایی به عرض حدود 1 سانتی متر در هر طرف دیفیوزر لامپ وجود دارد. این لبه ها نصب چراغ خطی را تسهیل می کند و در صورت وجود خطاهای 1 سانتی متری در هنگام ایجاد برش یا شیار در سقف برای نصب لامپ، می توان آنها را با لبه پوشاند. چراغ های خطی تعبیه شده از داخل با استفاده از گیره پروانه ای شکل که در پشت بدنه چراغ قرار دارد تنظیم می شود و با چرخش گیره به دور لامپ، بدنه به سقف ثابت می شود.

چراغ خطی توکار بدون لبه

زمانی که مینیمالیسم و پیچیدگی نورپردازی مهمتر از بقیه باشد از چراغ های خطی توکار بدون لبه استفاده می شود. در این چراغ ها، لبه لامپ که در بالای دیفیوزر قرار دارد، قبل از تکمیل سازه کناف، لبه در پشت آن قرار می گیرد، سپس با بتونه پوشانده و سپس رنگ می شود. از این نظر فرآیند نصب این چراغ ها نسبت به چراغ های خطی لبه ‌دار پیچیده تر اما ظریف و زیباتر هستند

چراغ خطی آویز

در ادامه نصب چراغ خطی، لامپ های خطی آویز که یکی از پرطرفدارترین و زیباترین لامپ های موجود در بازار هستند، از نظر طراحی بدنه همانند سایر لامپ های خطی روکار تولید می شوند. این لامپ ها با استفاده از دو نوع آویز کابلی یا آویز تلسکوپی بر روی سقف آویزان می شوند تا در فضا هایی که ارتفاع سقف زیاد است و یا نیاز به نور تزئینی دارند، نور کافی و زیبایی بصری ایجاد شود. برای استفاده از کابل آویز، لامپ توسط یک سیم برق موازی با کابل آویز تغذیه می شود. اما در حالت دوم با استفاده از آویز تلسکوپی که ضخامت بیشتری نسبت به کابل دارد، سیم جریان از لامپ عبور می کند و نیازی به سیم خاصی نیست.
چراغ‌ های خطی آویز ال ای دی به دو دسته تقسیم می شوند:
چراغ خطی آویز یک طرفه
با این چراغ ها منبع نور در پایین لامپ قرار می گیرد و نور از لامپ به زمین می تابد.
چراغ خطی آویز دو طرفه
در نصب چراغ خطی دو طرفه، دو ردیف ماژول در بالا و پایین لامپ قرار دارند. بدین ترتیب این چراغ ها امکان نورپردازی مجزای سقف (بالا) و کف (پایین) را دارند. این اجازه می دهد تا نور هر یک از چراغ ها به صورت جداگانه به بالا یا پایین منعکس شود. با نورپردازی فضای بالای لامپ، این لامپ ها اغلب بر روی سقف هایی نصب می شوند که رنگ روشن دارند یا المان سقف با تابش نور زیبا به نظر می رسد.(چراغ خطی لاین)

چراغ خطی روکار

چراغ های خطی روکار ال ای دی به راحتی در شیارهای بین پارتیشن های چوبی و فلزی و یا روی سقف و دیوارها با پیچ و رولپلاک نصب می شوند. چراغ های خطی روکار در فضا هایی استفاده می شود که برای اطمینان از تامین لوکس نوری و نصب لامپ نمی توان در داخل دیوار شیار ایجاد کرد و یا محدودیت ارتفاع مانع از نصب چراغ خطی می شود. در این چراغ ها تمام بدنه لامپ به عنوان بخشی از دکوراسیون در نظر گرفته و دیده می شود. از این رو بسیاری از چراغ های خطی با رنگ بدنه سفارشی تولید می شود تا بتواند با دکوراسیون فضای مورد نظر مطابقت داشته باشد. نورهای خطی روکار ماژولارر را نیز می توان با ارائه شار نور مناسب در تمام اشکال هندسی تطبیق داد.

روش نصب چراغ خطی

یکی از مزایای چراغ های خطی این است که به دلیل تنوع روش های نصب می توان از آنها در فضاهای مختلف از داخل گچبرگ گرفته تا دیوار و زیر کابینت و مواردی از این قبیل استفاده کرد. همانطور که گفته شد چراغ های خطی بر اساس نصب به انواع زیر طبقه بندی می شوند.
1- چراغ های خطی توکار: از چراغ های خطی توکار برای نصب در داخل کناف، گچ، رابیز، MDF و مانند آن استفاده می شود.
2- چراغ خطی روکار: برای نصب بر روی سقف، بین پارتیشن های چوبی یا شیارهای فلزی یا نصب دیواری می توان نورپردازی را با استفاده از نور خطی روکار به بهترین شکل انجام داد.
نصب اصولی چراغ خطی روکار
برای نصب چراغ خطی روکار فقط به پیچ و مته نیاز دارید. بسته به جایی که سقف یا دیوار را قرار می دهید، ابتدا سوراخ هایی در بدنه لامپ و همچنین دیواری که لامپ به دیوار متصل می شود ایجاد کنید. سپس با عبور و سفت کردن پیچ استاندارد داخل این سوراخ، محل اتصال لامپ را به سازه محکم کنید. بقیه عملیات مشابه مرحله قبل خواهد بود، یعنی با قرار دادن رفلکتور در داخل بدنه و پوشاندن دیفیوزر روی بدنه لامپ، مراحل نصب به پایان می رسد.

نحوه نصب چراغ خطی آویز

لامپ های خطی آویز مطمئنا یکی از زیباترین انواع لامپ های خطی هستند. بنابراین رعایت ظرافت در ظاهر این چراغ ها پس از نصب بسیار مهم است.
نصب چراغ ‌های آویز به سقف، معمولا به دو صورت با اتصال دو نوع آویز به گیره ای که در پشت بدنه چراغ قرار دارد نصب می شوند.
این دو نوع آویز عبارتند از:
1- استفاده از کابل آویز
2- استفاده از آویز تلسکوپی
در حالت اول از کابل فولادی نازک با ارتفاع قابل تنظیم و تحمل وزن 20 کیلوگرم استفاده می شود، انتهای کابل داخل گیره قرار می گیرد و سفت می شود و ابتدای آن از یک استوانه فلزی عبور می کند. این استوانه به گونه ای طراحی شده است که با کشیدن کابل داخل آن می توانید ارتفاع نصب چراغ خطی خود را تعیین کنید. پس از تعیین ارتفاع، با چسباندن آویز ها به سقف، نور خطی در تعادل است. نکته بسیار مهم در این مرحله این است که مطمئن شوید لامپ شما صاف است و وزن لامپ به طور مساوی در طول آن توزیع می شود.
هنگام نصب چراغ خطی و پس از اتصال کابل آویز به سقف، برای اتصال برق به لامپ، ورودی برق آن به یک تکه سیم بی رنگ وصل شده و با عبور سیم از کابل آویز به پریز برق تعبیه شده در سقف متصل می شود. فقط کمی حوصله و دقت در اتصال برق و کشیدن سیم در طول کابل باعث می شود که کمتر دیده شده و زیبایی بصری لامپ را دو چندان می کند.
اما در مورد دوم از آویز تلسکوپی آلومینیومی استفاده می شود. این آویز از نظر کیفیت و ظرفیت بار مشابه کابل آویز است، اما در ظاهر و اتصال برق کمی متفاوت است. قطر آویز تلسکوپی بزرگتر از قطر کابل آویز است و ممکن است به اندازه کابل آویز ظاهر و ظرافت نداشته نباشد، اما از طرف دیگر، اگر به آویز تلسکوپی نیاز دارید، دیگر لازم نیست از کانکتور های برق جداگانه استفاده کنید، چرا آویز است و فقط به منبع تغذیه ورودی و خروجی متصل می شود. بنابراین برای استفاده و نصب چراغ خطی است اتصالات لازم را با چراغ ها و سقف انجام دهید.
با لامپ های آویز خطی در نهایت پس از نصب لامپ یک رفلکتور آویزان روی بدنه داخل آن قرار می گیرد و با نصب دیفیوزر لامپ همه چیز برای نور آماده می شود.

نحوه نصب چراغ خطی توکار

همچنین ممکن است برای شما جالب باشد که بسیاری از وسایل تزئینی یا توکار در داخل سازه قرار داده شده است. به همین دلیل، نور خطی توکار یکی از جالب ترین فرآیندهای نصب را دارد. در چراغ های خطی توکار ، معمولاً 1 سانتی متر لبه به هر طرف چراغ اضافه می شود تا خطای برش در ساختار سقف را به حداقل برساند و پوشش دهد. معمولا برای استفاده از لامپ خطی با عرض پروفیل 6 سانتی متر شیار 7 سانتی متر و برای لامپ خطی با عرض 9 سانتی متر شیار 10 سانتی متر کافی است.
در طرف دیگر نور خطی تعبیه شده که در نهایت دیده می شود، اثری از هیچ اتصال و شیاری نیست، اما در واقع هر سکه دو روی دارد! در پشت بدنه چراغ های خطی تعبیه شده شیارهای سوراخ دار وجود دارد. این شیارها محل گیره پروانه ای هستند. گیره پروانه ای یک ورق فلزی U شکل 3 میلی متری با پیچ در وسط است که با استفاده از شیاری روی بدنه می توان آن را از داخل بدنه تنظیم کرد. با بازکردن و بستن پیچ و جابجایی دسته های گیره پروانه ای دور بدنه لامپ ثابت یا رها می شود.
برای نصب چراغ خطی، هنگامی که بدنه اصلی لامپ خطی در داخل شیار ایجاد شده در داخل سقف قرار می گیرد، بست های پروانه ای یکی یکی از داخل بدنه لامپ سفت شده و پیچ های آنها تنظیم می شود . سپس بازتابنده و ماژول های نور که از بدنه اصلی زنجیر شده اند، با فشار دست به راحتی در داخل بدنه قرار می گیرند و با استفاده از گیره های اتصال در داخل بدنه محکم می شوند.
حال کافی است دیفیوزر شیری رنگ را در جای مشخصی روی لامپ قرار دهید و حرکت آن را در سراسر بدنه لامپ کنترل کنید. همانطور که به انتهای دیفیوزر به پایین بدن خود می رسید، متوجه خواهید شد که نور خطی شما اکنون فقط به یک چیز نیاز دارد و آن روشن شدن است!

مزایای استفاده از چراغ خطی توکار

با توجه به اینکه سبک معماری ساختمان در سال های اخیر بسیار تغییر کرده و توجه به عوامل زیبایی شناسی یکی از مهم ترین نکات بوده است، استفاده از چراغ های خطی توکار بسیار افزایش یافته است. استفاده و نصب چراغ خطی مزایای متعددی دارد که پیمانکاران و صاحبان ساختمان را به استفاده از آنها ترغیب می کند. این مزایا عبارتند از:
عمر طولانی
چراغ های خطی توکار از مواد با کیفیت ساخته شده اند. به همین دلیل می توانید از کیفیت و طول عمر آنها مطمئن باشید.
کاهش هزینه
طول عمر چراغ های LED بین 10 تا 25 سال است. بنابراین هزینه های نگهداری این تجهیزات بسیار پایین است.
بهره‌مندی از عناصر زیبایی ‌شناسی
طراحی و ساخت و نصب چراغ خطی توکار به گونه ای است که با معماری ساختمان ها تداخلی نداشته باشد. این محصولات انعطاف پذیری بالایی دارند و با ایجاد نورپردازی یکنواخت نیازهای نور محیط را برطرف می کنند. استفاده از این تجهیزات در فضاهای مختلف اداری، تجاری و مسکونی فضای دلپذیری را ایجاد خواهد کرد.
تنوع زیاد در رنگبندی
لامپ های ال ای دی دارای طرح ها و رنگ های زیادی هستند. بنابراین استفاده از چراغ های خطی توکار می تواند زمینه ای برای اجرای طرح های زیبای نورپردازی در ساختمان ها فراهم کند.
کاربرد چراغ خطی روکار
از چراغ های خطی روکار می توان به طور گسترده استفاده کرد. در زیر به بررسی برخی از کاربردهای این محصولات می پردازیم. نورپردازی کلینیک ها، مراکز درمانی و بیمارستان ها: از آنجایی که نور خطی می تواند روشنایی منظمی را در اختیار ما قرار دهد، برای نورپردازی کلینیک ها و بیمارستان ها گزینه مناسبی است. به خصوص انواع چراغ های خطی با نور سفید می توانند ظاهری تمیز و شیک به این مکان ها ببخشند که با کاربری آن ها نیز سازگاری زیادی دارد.
ساختمان های اداری، تجاری و مسکونی
امکان نصب چراغ خطی روکار در ابعاد مختلف به ما این امکان را می دهد که به راحتی طرح نورپردازی مورد نظر را در چنین فضا هایی اجرا کنیم. از سوی دیگر، تنوع رنگ در بالای نور خطی سطح به ما این امکان را می دهد که تن رنگی فضای مورد نظر خود را با آزادی عمل بیشتری پیاده سازی کنیم.
بوتیک ها و کافه ها
استفاده از لامپ های آویز خطی در چنین فضا هایی امکان نورپردازی آسان فضاهای مهمی که نیاز به نوردهی بیشتر دارند را فراهم می کند. از طرفی منظم بودن و ساختار مینیمال این نوع لامپ ها به ما در نورپردازی برای طراحی زیباتر و خلاقانه تر کمک می کند.
در پایان این قسمت بهتر است در نظر داشته باشید که تنها بخشی از کاربرد و نصب چراغ خطی روکار درج شده است و این روزها شاهد استفاده از این محصولات در مکان های مختلف هستیم. زیرا انعطاف پذیری بالای این محصولات می تواند استفاده از آنها را در هر مکانی آسان کند.
مزایای استفاده از روشنایی خطی
در این قسمت برای تکمیل سخنان خود درباره نصب چراغ خطی قصد داریم بیشتر در مورد مزایای نورپردازی خطی صحبت کنیم. که شامل:

به صرفه بودن
استفاده از انواع چراغ های خطی روکار یا توکار برای نورپردازی محیط به ما این امکان را می دهد که با کمترین تعداد لامپ فضای بیشتری را روشن کنیم و این امر باعث کاهش چشمگیر هزینه خرید تجهیزات روشنایی در مراحل اولیه بهره برداری می شود. این امر به ویژه در مورد فضاهای بزرگ مانند لابی هتل ها، سالن ها و راهروها صادق است.

نورپردازی یکنواخت

نورپردازی خطی روشی است که در آن نور به طور مساوی در سراسر فضا توزیع می شود، بنابراین دیگر لازم نیست نگران تاریک یا خیلی تاریک بودن نور باشید.
در این نوشتار در مورد نحوه نصب چراغ خطی و فضاهای استفاده از نورپردازی خطی صحبت کردیم. نورپردازی خطی یکی از زیباترین و ساده‌ ترین روش‌ هایی است که می ‌توانید برای جذاب کردن محیطی با نور کم استفاده کنید. به سادگی با چند چراغ خطی تعبیه شده، هم جلوه نور چشمگیری به محیط دهید و هم فضای متفاوتی را ایجاد نمایید.

خرید لاین نوری کناف

افرادی که تمایل به نورهای خطی دارند اغلب افرادی ریزبین، خوش سلیقه و زیبا پسند هستند.

نورهای خطی جاذبه فوق العاده ای در دکوراسیون ایجاد می کند. به کمک این نورها می تواند ظرافت های طراحی معماری را دو چندان کرد و حال و هوایی تازه به محیط پیرامون بخشید. از لاین نوری کناف معمولا در طراحی سقف کاذب و کناف های دیواری در دکوراسیون داخلی استفاده می شود. این لاین های نوری عمدتا نقش نورمخفی را بازی می کنند و هویدا نیستند. با خرید لاین نوری کناف می توان ظرافت ها و زیبایی های دیزاین کناف را دو چندان نمود. 

برای اطلاع از قیمت و خرید از عمده فروشی لوازم الکتریکی در تهران لاله زار  با عمده لاله زار تماس بگیرید.

کناف ها معمولا حجم های هندسی هنری و زیبایی هستند که در سقف و یا دیوار اجرا می شوند. تا زمانی که کناف ها نورپردازی نشوند گویی اصلا اثر هنری یا زیبایی شناسی محسوب نمی شوند و بود و نبود آن ها تفاوتی ندارد. یک نورپردازی خطی شیک و جذاب است که می تواند به کناف های طراحی شده هویت هنری ببخشد. با خرید لاین نوری کناف می توان هنر و خلاقیت ذهنی طراح را دوچندان زیباتر جلوه داد.

پخش نور توسط لاین نوری کناف معمولا یک پخش نور غیر مستقیم است. این لاین های نوری به طور ویژه در معماری های مدرن و مینیمال نقش دارند.

انعطاف پذیری بالا، تنوع در رنگ و قدرت نورپردازی، قابلیت تنظیم شدت نور، بهره مندی از رنگ های سفارشی و طول عمر بالا و عدم خیره کنندگی همگی از مزایای خرید لاین نوری کناف می باشد.

برای اطلاع از قیمت و خرید لامپ ال ای دی 100 وات  با عمده لاله زار تماس بگیرید.

شما می توانید انواع لاین نوری کناف را در ابعاد و قدرت های مختلف خریداری کنید. هدف از اجرای لاین نوری کناف اساسا ایجاد یک منبع روشنایی اصلی نیست.

لاین های نوری معمولا به عنوان یک نور کمکی و عنصر زیبایی بخش در دکوراسیون شناخته می شوند و نقش دکوراتیو دارند. بهتر است در خرید لاین نوری کناف به شار نوری، رنگ نور، ابعاد و توان مصرفی این محصول دقت کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

لاین نوری سقف

بخش عمده ای از زیبایی یک معماری داخلی را نورپردازی تشکیل می دهد. حتی جذاب ترین ایده های خلاقانه نیز گاهی اوقات بون نورپردازی هیچ زیبایی و جلوه خاصی ندارند. در نتیجه می توان به کمک چراغ های خطی این زیبایی را جلوه ای تازه بخشید.

برای اطلاع از قیمت و خرید ریسه شلنگی ال ای دی  با عمده لاله زار تماس بگیرید.

لاین نوری سقف یکی از بهترین تجهیزات روشنایی برای ایجاد یک نورپردازی آرام، دلنشین و صمیمانه در فضای داخلی می باشد. لاین نوری سقف را می توان در منازل مسکونی، ادارات، هتل ها، فروشگاه ها، اتاق کار، کتابخانه و راهرو اجرا کرد. به کمک لاین نوری سقف است که می توان نوری ملایم و شاعرانه در فضا ساطع نمود.

برای اینکه لاین نوری سقف طول عمر بالایی داشته باشد لازم است که از منبع ولتاژ و جریان استاندارد برای اجرای آن استفاده کنید، استفاده از دیفیوزر های غیر استاندارد را کنار بگذارید و حتما به دارا بودن ضمانت و گارانتی توجه کنید.

لاین نوری سقف یک انتخاب عالی برای راهروها، راه پله ها، زوایای اتاق کار، اتاق خواب، اتاق پذیرایی و نشیمن، هتل ها، طراحی داخلی رستوران ها و کافی شاپ ها و اداره ها می باشد. به طور کلی لاین نوری سقف می تواند نقش نور کمکی را بازی کند و در ایجاد فضایی ملایم و دلنشین نقش داشته باشد.

تصور اشتباهی که برخی افراد دارند این است که استفاده از تعداد زیادی چراغ می تواند فضایی پر نور و دلباز ایجاد کند در حالی که داشتن یک فضای دل انگیز و روشن به تعداد بالای چراغ ها هیچ ارتباطی ندارد. کافیست تکنیک های نصب و اجرای لاین نوری سقف را بلد

برای اطلاع از قیمت و خرید پنل فول لایت 24  وات با عمده لاله زار تماس بگیرید.

باشید و بدانید از چه نوع لاین های نوری در کدام بخش های سقف استفاده کنید.

به کمک لاین نوری سقف می توان بخش هایی که خلا نوری دارند را پوشش دهی کامل نمود. در نتیجه از زوایای دید مختلف، اتاقی روشن و دلباز خواهید داشت.

بهترین لاین نوری

به هنگام خرید لاین نوری بهتر است به پارامترهای مهمی توجه داشته باشید. اگر می خواهید بهترین لاین نوری را خریداری کنید نیاز است که توجه تان را روی پارامترهای مختلفی معطوف کنید. به عنوان مثال بهترین لاین نوری باید دارای عرض مناسبی باشد و از لایه محافظ اپتیکی نیز بهره مند باشد در غیر اینصورت ممکن است در گذر زمان گرد و غبار به قسمت پشتی دیفیوزر نفوذ کند و بعد از چند ماه منجر به کاهش شدت روشنایی لاین نوری شود.

برای اطلاع از قیمت و خرید پنل بک لایت 8 وات   با عمده لاله زار تماس بگیرید .

در این حالت نوری که از لاین نوری ساطع می شود کدر و مات خواهد بود. در نتیجه به هنگام خرید لاین نوری به نفوذ ناپذیر بودن این تجهیز روشنایی در برابر غبار توجه داشته باشید.

شار نوری لاین نوری باید نرخ بهینه ای داشته باشد. برخی مواقع هدف از اجرای لاین نوری در یک مکان ایجاد یک نورپردازی خاص و ویژه است و برخی مواقع هدف ایجاد فضایی دلنشین و ملایم. در نتیجه باید با توجه به نوع حال و هوایی که قرار است در فضا برقرار شود بهترین لاین نوری را خریداری نمود.

اگر قرار است لاین نوری را به صورت توکار نصب کنید نباید فاصله زیادی بین منبع روشنایی از دیفیوزر وجود داشته باشد. این فاصله زیادی باعث می شود تا نصب لاین نوری با چالش مواجه شود، نیاز به زیرساخت های پیچیده ای وجود داشته باشد و نتوان در لیست قیمتی بازسازی از آن ها استفاده نمود. بنابراین در بهترین لاین نوری باید فاصله مناسبی بین منبع نوری و دفیوزر وجود داشته باشد.

بهترین لاین نوری باید دارای نوری ملایم و عاری از خیره کنندگی، مصرف برق بهینه، طول عمر بالا، دوام عالی در برابر گرد و غبار و رطوبت، ایمنی بالا و شار نوری مناسب باشد.

برخی از انواع لاین نوری از نوع دو طرفه هستند و برخی یک طرفه می باشند. اگر می خواهید نورپردازی قوی تری در محیط اجرا کنید بهتر است اقدام به خرید لاین نوری دو طرفه نمایید چرا که این لاین های نوری، روشنایی را از هر دو طرف ساطع می کنند. بهترین لاین نوری معمولا دارای سناریوهای نورپردازی مختلفی می باشد و امکان اعمال نور از زوایای مختلف را ایجاد می کند.

لاین نوری باید مطابق با طراحی معماری پروژه باشد. انتخاب اشتباه لاین نوری منجر به تحمیل هزینه های اضافی، پرتی مصالح، از بین رفتن زیبایی و بالا رفتن زمان اجرای پروژه خواهد شد.

به همین دلیل برای خرید بهترین لاین نوری لازم است که از قبل با کارشناسان و مشاورین خبره مشورت کنید. کارشناسان ما در این مجموعه شما را در راستای خرید بهترین لاین نوری مطابق با الزامات و استانداردهای لیست قیمتی روشنایی مختلف یاری خواهند داد.

برای اطلاع از قیمت و خرید لامپ ال ای دی 100 وات  با عمده لاله زار تماس بگیرید.

لاین نوری ارزان

لاین نوری ارزان یکی از اقتصادی ترین راه ها برای ایجاد یک نورپردازی شیک، زیبا و هنرمندانه می باشد. لاین نوری نوعی تجهیز روشنایی مدرن است که با ارائه نوری یکنواخت، زیبایی های معمارانه دکوراسیون داخلی را دوچندان می کند.

اگر به دنبال خرید لاین نوری ارزان هستید باید خرید خود را از مجموعه هایی صورت دهید که فروش عمده را در لیست خدمات خود دارند. مجموعه های فروش بزرگ معمولا لاین نوری را با قیمتی اقتصادی تر از سایر مجموعه ها به فروش می رسانند. در نتیجه شما می توانید با قیمت اقتصادی و رقابتی اقدام به خرید لاین نوری ارزان نمایید.

ارزان بودن لاین نوری لزوما مهر تاییدی بر بی کیفیت بودن آن نیست. بسیاری از لاین های نوری با کیفیت، بادوام و اصیل با قیمت اقتصادی به فروش می رسند. بی شک پارامترهای تاثیر گذار بر قیمت لاین نوری می تواند موجبات ارزانی این تجهیز روشنایی را فراهم کنند. لاین نوری دارای انواع مختلفی از جمله لاین نوری با دیفیوزر پلکسی، لاین نوری با دیفیوزر پلی کربنات، لاین نوری با دیفیوزر باریسول، لاین نوری منحنی، لاین نوری آویز و انواع توکار و روکار در برندهای مختلف می شود.

برای اطلاع از قیمت و خرید ریسه شلنگی ال ای دی  با عمده لاله زار تماس بگیرید.

تنوع در شار نوری، توان مصرفی، ابعاد و جنس فریم و کشور سازنده همگی در قیمت لاین نوری تاثیر گذار هستند.

این پارامترها می توانند به گونه ای باشند که قیمت لاین نوری را به سمت اقتصادی بودن سوق دهند.

ابعاد لاین نوری

یکی از مهمترین مواردی که باید قبل از خرید لاین نوری به آن دقت کنید، توجه به ابعاد لاین نوری است. این چراغ های خطی در ابعاد و اندازه های مختلفی به تولید می رسند بنابراین لازم است که قبل از اجرای کناف یا طراحی و نقشه کشی دکوراسیون داخلی، ابعاد لاین نوری را از تامین کننده ها دریافت کنیم. اینگونه می توان تصمیم گیری بهتری در مورد استانداردهای طراحی اعمال نمود.

چنانچه با ابعاد لاین نوری آشنایی داشته باشید آنگاه در جایگاه یک طراح به خوبی خواهید دانست که چگونه اندازه ها را استاندارد و اصولی طراحی کنید. در صورت بی توجهی به ابعاد لاین نوری ممکن است بعدها نیاز به اعمال تغییرات در دیزاین و معماری کناف داشته باشید که حقیقتا زمان بر و هزینه بر می باشد.

تنوع بالایی در مورد ابعاد لاین نوری در بازار وجود دارد. این لاین های نوری در عرض های متفاوتی ارائه می شوند. با این حال طول آن ها تنوع کمتری را در بر دارد. هر کدام از برندهای سازنده استانداردهای خاصی در تعیین ابعاد لاین نوری اعمال نموده اند.

برای اطلاع از قیمت و خرید  کابل مفتول 2 در 4 با عمده لاله زار تماس بگیرید .

برخی لاین های نوری دارای پهنای زیاد و برخی دارای پهنای کمتری هستند. این شما هستید که باید با توجه به معماری داخلی پروژه اقدام به خرید لاین نوری با بهترین سایز و ابعاد نمایید. ابعاد لاین نوری توکار، روکار و آویز معمولا متفاوت می باشد. به همین دلیل باید این ابعاد را با توجه به نوع لاین نوری مد نظرتان بررسی کنید.

طریقه نصب لاین نوری

برای نصب لاین نوری باید از کارشناسان خبره کمک گرفته شود. بسیار مهم است که متخصصین نصب لاین نوری دارای تخصص بالا در امور برق کشی باشند و از طرفی نگاه زیبایی شناسانه به پروژه داشته باشند. به عنوان مثال برای نصب لاین نوری در زوایا مانند زاویه نود یا سی درجه نیاز به اعمال دقت بالایی وجود دارد.

اگر برش دهی مناسبی روی دیفیوزر و پروفیل لاین نوری صورت نگیرد مطمئنا اجزای داخلی چراغ مانند سیم ها و درزها هویدا خواهند شد که چهره چندان خوشایندی ندارد. در نتیجه بسیار مهم است که نصب لاین نوری همراه با دقت و ظرافت انجام شود.

طریق نصب لاین نوری به نوع چراغ بستگی دارد. چراغ های نوری دارای انواع مختلفی اعم از روکار، توکار و آویز هستند.

بنابراین طریقه نصب آن ها متفاوت از یکدیگر خواهد بود. به عنوان مثال در مورد لاین نوری آویز شیوه نصب باید به گونه ای باشد که اگر لاین نوری از نوع دوطرفه است، نورپردازی در جهات مناسب و با زاویه درست و اصولی انجام شود. به همین دلیل توصیه می کنیم که برای نصب لاین نوری از کارشناسان خبره کمک بگیرید تا هم زیبایی محیط حفظ شود و هم ایمنی برقرار گردد.

قیمت چراغ خطی

یکی از مهمترین مولفه ها در زمان خرید چراغ خطی، قیمت چراغ خطی است. طبیعی است که با گران شدن روز افزون تجهیزات روشنایی، خریداران به دنبال گزینه های اقتصادی باشند.

اما برای خرید چراغ خطی با قیمت مناسب نیاز است که قبل از آن عوامل تاثیر گذار در این قیمت را شناسایی کنید. قیمت چراغ خطی معمولا از پارامترهای مختلفی تاثیر می پذیرد. یکی از این پارامترها روکار، توکار یا آویز بودن چراغ خطی است. چراغ های خطی دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام بنا به موقعیت نصب، دارای ساختار متفاوتی هستند. این موضوع یقینا روی قیمت چراغ خطی تاثیر گذار خواهد بود.

برای اطلاع از قیمت و خرید کابل مفتول 2 در 10 با عمده لاله زار تماس بگیرید.

ابعاد و اندازه چراغ خطی عامل دیگری است که روی قیمت این محصول تاثیر گذار می باشد. چراغ های خطی دارای سایز بندی های مختلفی می باشند. این چراغ ها می توانند عرض کمتر یا بیشتری داشته باشند و در طول های مختلف عرضه شوند.

توان خروجی چراغ خطی، شار نوری، رنگ نور، جنس بدنه، جنس دیفیوزر، نوع نصب، شدت نورپردازی و برند تولید کننده همگی در قیمت چراغ خطی تاثیر گذار هستند.

این چراغ ها توسط برندهای ایران و خارجی عرضه می شوند و در بازار به فروش می رسند. طبیعی است که برند تولید کننده چراغ خطی عاملی موثر در قیمت آن باشد. نمونه های وارداتی معمولا قیمت بالاتری دارند و نمونه های تولید داخل معمولا ارزان تر هستند. این در حالی است که چراغ خطی های تولید داخل از لحاظ سطح استانداردهای کیفی هم سطح با نمونه های خارجی می باشند.

انواع چراغ لاینی

چراغ های لاینی دارای انواع مختلفی هستند. اگر بخواهیم یک دسته بندی کلی از انواع چراغ لاینی ارائه دهیم باید به انواع چراغ های لاینی توکار، روکار و آویز اشاره کنیم. از چراغ های لاینی توکار معمولا در سقف کاذب و کناف استفاده می کنند.

برای اطلاع از قیمت و خرید کابل مفتول 2 در 6 با عمده لاله زار تماس بگیرید .

این چراغ ها حکم نورمخفی را دارند و باعث زیباتر دیده شدن برجستگی های هنری کناف در سقف و دیوار می شوند. چراغ لاینی روکار اما قابل نصب در راهروها، زوایای اتاق، راه پله ها، راهروها، گوشه دیوار و ستون ها می باشد.

این چراغ های خطی به زیباسازی دکوراسیون داخلی و ایجاد روشنایی مکمل کمک می کنند. چراغ های خطی آویز نیز قابلیت نصب در هر فضایی را دارند. این چراغ ها معمولا از نوع یکطرفه و دو طرفه هستند و می توان آن ها را به صورت آویز مورد استفاده قرار داد.

انواع چراغ لاینی از لحاظ نوع دیفیوزر نیز متفاوت می باشند. شما می توانید انواع چراغ لاینی را با دیفیوزر پلکسی، دیفیوزر پلی کربنات و دیفیوزر باریسول خریداری کنید. انواع چراغ لاینی با دیفیوزر پلکسی معمولا دارای بازده نوری بالایی هستند و شار نوری خوبی تولید می کنند. این چراغ های خطی نور را به طور یکنواخت منعکس می کنند با این حال وزن این چراغ ها کمی سنگین می باشد.

به همین دلیل برخی تولیدکنندگان از دیفیوزر پلی کربنات برای تولید چراغ لاینی استفاده می کنند که ویژگی های مثبت دیفیوزر پلکسی را دارا می باشد و در کنار این ویژگی ها وزن سبکی نیز دارد. نوع دیگری از چراغ لاینی نیز در بازار وجود دارد که دیفیوزر آن از جنس باریسول می باشد. این چراغ ها خاصیت پخش نور فوق العاده ای دارند و از ضریب انتقال نور بسیار خوبی بهره مند هستند.

انواع چراغ لاینی دارای نمونه های صاف و منحنی هستند. شما می توانید چراغ لاینی را به صورت نورهای خطی مستقیم استفاده کنید و یا نمونه های قوسی را برگزینید. نمونه های قوسی را معمولا برای زیباسازی سقف ها استفاده می کنند.

چراغ لاینی قوسی دارای ظاهری مدرن و جذاب می باشد و سازگاری بالایی با انواع دکوراسیون ها دارد. دیفیوزر این چراغ های خطی از نوع کشسان و یکپارچه بوده و بدون قطعی می باشد.

شما می توانید برای خرید انواع چراغ لاینی در برندهای متفاوت و با ویژگی های فنی و کیفی مختلف با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا مشاوره های لازم را دریافت کنید.

لیست قیمت چراغ لاینر

چراغ های لاینر تنوع بالایی در قیمت دارند. اگر نگاهی به لیست قیمت چراغ لاینر بیندازید متوجه این تنوع خواهید شد. اما چه چیزهایی اساسا در این قیمت موثر هستند؟ چراغ های لاینر دارای انواع توکار، روکار و آویز هستند که به دلیل تنوع در ساختار و طراحی، از تنوع قیمت برخوردار می باشند.

یکی از مولفه های تاثیر گذار دیگر در لیست قیمت چراغ لاینر، درجه حفاظت یا IP چراغ است که نشان از مقاومت چراغ در برابر گرد و غبار، رطوبت و آلودگی دارد. بی شک هر چه این درجه قوی تر باشد شدت نور در گذر زمان ثابت خواهد ماند و تغییر نمی کند. 

چراغ های خطی دارای ابعاد و اندازه های مختلفی هستند. برخی از چراغ ها دارای عرض کمتر و برخی عرض بیشتری دارند. به طور کلی می توان پارامترهایی مانند شار نوری، توان مصرفی، شاخص نمود رنگ، بهره مندی از پلاگین، ساختار ماژولار یا غیر ماژولار، جنس فریم، جنس دیفیوزر، برند تولید کننده، کشور سازنده، گرمای تولیدی، رنگ نور و شدت و قدرت نورپردازی را در لیست قیمت چراغ لاینر موثر دانست.

نکته مهمی که باید در مورد لیست قیمت چراغ لاینر بدانید این است که این لیست به دلیل نوسانات نرخ ارز و تحولات اقتصادی بازار دائما در حال تغییر می باشد.

برای اطلاع از قیمت و خرید پنل بک لایت 12 وات با عمده لاله زار تماس بگیرید .

در نتیجه قبل از خرید چراغ لاینر لازم است که برای استعلام قیمت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

فروش نور خطی سقف

نور خطی سقف در منازل، ادارات، هتل ها، رستوران ها و کافی شاپ ها کاربرد فراوان دارد. این تجهیز روشنایی اساسا یکی از تجهیزات دکوراتیو محسوب می شود و جنبه زیبایی دارد. فروش نور خطی سقف در لاله زار این امکان را برای طراحان و دیزاینرهای حرفه ای و خوش ذوق فراهم آورده است تا بتوانند متناسب با نوع طراحی داخلی یک فضا از بهترین نور خطی سقف استفاده کنند.

این چراغ ها دارای ساختار خطی و منحنی هستند که با توجه به چهره محیط انتخاب می شود. استفاده از نور خطی سقف در سرویس های بهداشتی و آشپزخانه و اتاق خواب می تواند فضایی آرامش بخش ایجاد کند.

فروش نور خطی سقف در انواع توکار، روکار و آویز صورت می پذیرد. استفاده از متریال های مرغوب و با کیفیت موجب می شود تا این چراغ ها وزن سبکی داشته باشند، پخش نور عالی داشته باشند، از دوام خوبی بهره مند باشند و نصب آن ها ساده سازی شود. فروش نور خطی سقف در این مجموعه همراه با ضمانت اصالت و گارانتی صورت می پذیرد. کافیست برای خرید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

کاربردهای هالوژن خطی

چراغ های خطی دارای کاربردهای زیادی هستند. از مهمترین کاربردهای هالوژن خطی می توان به زیباسازی منزل و دکوراسیون اتاق اشاره کرد.

این چراغ های خطی دارای نوری ملایم و زیبا هستند بنابراین می توان آن ها را در اتاق خواب، اتاق کار، اتاق مطالعه، سرویس بهداشتی، آشپزخانه و اتاق نشیمن نصب نمود تا فضایی دوستانه و صمیمانه ایجاد شود.

از دیگر کاربردهای هالوژن خطی، نصب این چراغ ها در فضاهای اداری است. فضاهای اداری معمولا دارای ظاهری خشک و رسمی هستند.

استفاده از هالوژن خطی کمک می کند تا فضای رسمی ادارات حال و هوای صمیمانه تری پیدا کنند. از طرفی می توان با افزایش نور، بهره وری کارکنان را بالا برد و به افزایش نور در محیط کار کمک کرد.

به عنوان دیگر کاربردهای هالوژن خطی می توان به استفاده از این نورهای خطی در نمای ساختمان، هتل ها، رستوران ها، کافی شاپ ها، فروشگاه ها، اتاق های کنفرانس، مراکز تجاری و نمای ویلاها اشاره کرد.

این نورهای خطی دارای تلالو زیبایی هستند و می تواند به عنوان یک عنصر زیبایی بخش در طراحی معماری مدرن و مینیمال محسوب شوند. شما می توانید برای خرید هالوژن خطی با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

منبع

کنداکتور (هادی) چیست؟

امتیاز دهی به پست ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *